بازی سبز

بازی‌های سبز به چند زبان و گویش متفاوت

بازی مهمترین مسئله برای رشد شخصیت کودک است. بازی هایی که در خلاقیت کودک تاثیر مثبتی دارند باید در برنامه روزانه او گنجانده شوند. بازی های مختلف گوشی همراه و تبلت برای کودکان جایگاه ویژه ای دارند. از طرفی، اکثر بازی های تبلتی مناسب سن کودکان نیستند.

بازی سبز

در این راستا تولید بازی‌های فرهنگی و امن برای خانواده‌ها، تهدید این مسئله را به یک فرصت در جهت رشد سالم کودکان و سلامت روانی خانواده‌ها تبدیل خواهد کرد. مجموعه بازی‌های سبز یکی از این محصولات است که به عنوان تولید تخصصی در این حوزه با استفاده از دیدگاه مشاوران و کارشناسان سایت مامیار توسط استودیو بازیز تولید شده است.

با توجه به شناخت مناسب روحیات و علایق کودکان در رده سنی ۳ تا ۹ سال، این بازی در دو شاخه داستانی-تعاملی و شناختی، طراحی و با کیفیت فنی مناسبی تولید شده است تا توسط کودکان مورد استفاده قرار گیرد.

بازی سبز

در این بازی چهار موضوع پیشگیری از آلودگی هوا، تفکیک پسماندها، صرفه‌جویی و صداهای طبیعت به کودکان آموزش داده می‌شود.

بازی سبز

داستان “باغچه سبز” بچه ها را  به گسترش فضای سبز تشویق می کند و در داستان “تفکیک پسماندها” کودکان با انواع زباله و روش های بازیافت آنها آشنا می شوند و می آموزند چگونه از منابع طبیعی محافظت کنند. بازی “صداهای سبز” مهارت شنیداری بچه ها را تقویت کرده و بازی “صرفه جویی” مهارت دقت و سرعت عملشان را هم بالا می برد.

بازی سبز

این بازی به زبان ها و گویش های فارسی – ترکی – کردی – انگلیسی – یزدی و اصفهانی است.

مجموعه بازی‌های سبز هم اکنون از مسیر فروشگاه دیجیتالی کافه بازار قابل دریافت است.

منابع:

http://www.ircg.ir/fa/news/4081/مجموعه-بازی‌های-سبز-در-جهت-رشد-مناسب-کودکان-منتشر-شد

https://cafebazaar.ir/app/ir.baziz.norooz/?l=fa

مهندس رشید