بازی پلیس بزرگراه

بازی پلیس بزرگراه؛ بازی مورد علاقه نوجوانان

بازی پلیس بزرگراه یکی از باکیفیت‌ترین پروژه‌های ماشین سواری پلیسی ساخت ایران است. کاربر در بازی پلیس بزرگراه به عنوان یک مامور پلیس ایفای نقش می‌کند و به دستگیری خودروهایی که در بزرگراه‌های تهران هستند و تخلف کرده‌اند، می‌پردازد.

محل ماموریت‌های پلیس بزرگراه در (بزرگراه یادگار امام، نیایش، چمران، همت، حکیم و شیخ فضل الله نوری) خواهد بود. تمامی بزرگراه‌ها به صورت کاملا شبیه‌سازی شده طراحی و ساخته شده‌اند.

هوش مصنوعی خودروهای فراری در بزرگراه‌ها بسیار قدرتمند و متنوع طراحی شده اند که باعث می‌شوند بازیکنان با تعقیب و گریزی بی مثال روبه رو شوند. درخواست گشت هوایی (هلی کوپتر پلیس، مسدود کردن جاده توسط پلیس های کمکی و …) از جمله امکانات بسیار متنوع پروژه پلیس بزرگراه است. بازی پلیس بزرگراه بالای ۳۰ ساعت، گیم پلی خواهد داشت.

بازی پلیس بزرگراه

بخش شبکه آنلاین اینترنتی با انتخاب بیش از ۲۵ مدل از خودروهای روز دنیا در گروه فراری ها و بیش از ۱۵ مدل خودروهای روز دنیا در گروه پلیس منتظر دوستداران تغقیب و گریز است. در بخش شبکه، گروه پلیس به تعقیب و متوقف ساختن گروه خودروهای متخلف می پردازد، پس آماده نمایشی از تغقیب و گریزهای بسیار هیجان انگیز باشید.

بازی پلیس بزرگراه

نوجوانان در این بازی که قابلیت اجرا روی ویندوز را دارد، به یک چالش ۱۰۰ مرحله ایی بسیار هیجان انگیز دعوت می شوند.

منبع:

بنیاد ملی بازی های رایانه ای