بازی کوهستان سرد

هنوز چند روزی به شب عملیات مانده بود، هر شب گروه های تجسس برای نفوذ به داخل  پایگاه دشمن که در کوه های سرد و یخ بسته قرار داشت، تلاش می کردند و به دنبال روزنه ای جهت ورود به آن می گشتند، در اطراف پایگاه پر بود از میدان های مین که متأسفانه گاهی اوقات باعث کشته شدن نیروهای خودی می شد.

بازی کوهستان سرد

 شب ها می گذشت و به همین دلیل دشمن به طور کامل آگاه شده بود که ما قصد نفوذ به داخل پایگاه را داریم و به همین علت در آماده باش کامل به سر می برد. با توجه به اینکه امکان نفوذ به داخل پایگاه خیلی سخت شده بود، فرمانده می خواست که یک کماندو زبده و کار کشته برای نفوذ به داخل پایگاه پیدا کنیم.

بازی کوهستان سرد

 از میان افراد مختلف یک کماندو کار کشته به نام کاوه را برای این ماموریت انتخاب کردیم و پس از هماهنگی و گرفتن مجوزهای لازم او را به همراه تعدادی از افرادِ گروه تجسس به ارتفاعات منطقه دشمن فرستادیم.

بازی کوهستان سرد

 چشم انداز عجیبی بود، تا چشم کار می کرد تشکیلات پایگاه دشمن در کوهستان یخ بسته و سرد، ساخته شده بود. او  برای لحظاتی مات و مبهوت نظاره گر این پایگاه مخوف دشمن شد که تا به حال در هیچ عملیاتی و در هیچ جای جهان نظیر آن را ندیده بود و خود را آماده یک نبرد سخت می کرد و به بقیه گروه گفت که بهتر است کار را هرچه سریع تر آغاز کنیم تا بتوانیم از غافلگیری دشمن برای نفوذ به داخل پایگاه استفاده کنیم.

بازی کوهستان سرد

ادامه داستان و چگونگی انجام این ماموریت پرخطر برای  شما از طریق این بازی به تصویر کشیده شده است.

گیم پلی:

کارا گیمز یک موسسه بازی سازی ایرانیِ رو به رشد است و از بدو تولد به دنبال ایجاد محصولاتی خلاقانه بوده است تا در خاطر بینندگان به یادگار  بماند. کارا گیمز،  تمام تلاش خود را بر این پایه نهاده تا بازی اکشن کوهستان سرد منحصر به فرد باشد، این بازی در چند حالت  یعنی: آسان، معمولی، سخت و خیلی سخت طراحی شده است که بازیکن را از حالت معمولی به بعد به چالش می کشد. گیمر های حرفه ای  در حالت های سخت و خیلی سخت می توانند بازی کنند و بازی شوتینگ حرفه ای دارد. البته، بازیکنان معمولی نیز در دو حالت آسان و معمولی می توانند از بازی لذت برده و آن را به پایان برسانند.

بازی کوهستان سرد

این بازی برای گروه سنی نوجوانان (اسرا ۱۵+) است. در این بازی از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 استفاده شده است، که این موتور بازی سازی در حال حاضر  رتبه اول جهان را  دارد و بسیاری از گیم های جدید با این موتور طراحی می شوند. بازی کوهستان سرد، روی سیستم عامل ویندوز قابل اجرااست و برای سیستم های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی طراحی شده و همچنین دارای حالت های گرافیکی Low  و Very Low نیز است، لذا با ضعیف ترین رایانه ها قابل اجراست و همچنین در بخش تنظیمات حالت های گرافیکی Medium و High و Ultra و Extreme  را برای رایانه های قوی تر پشتیبانی می کند. بنابراین هر چه توان رایانه شما بیشتر باشد، کیفیتی بهتر به شما ارائه خواهدکرد.

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

مهندس رشید