نرم افزار های کاربردی اندروید

بسته ویژه نرم افزارهای امنیتی اندروید (پیشنهادی مجله شهر نوجوان)

نرم افزارهای کاربردی قابل نصب روی سیستم عامل اندروید و گوشی هوشمند


نرم افزار Clean Master: این ابزار کمک خواهد کرد تا با حذف فایل‌های اضافه حافظهٔ دستگاه خود را آزاد کنید. با حذف فایل‌های اضافه سرعت و بازدهی گوشی خود را افزایش دهید. این برنامه با اسکن و حذف ویروس‌ها، به امنیت گوشی شما کمک خواهد نمود.

دانلود آخرین نسخه کلین مستر از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز کلین مستر از کافه بازار


 آنتی ویروس Avira: حفظ امنیت تلفن‌های هوشمند، تبلت و…، بلاک کردن ویروس‌ها، توصیه‌های ایمنی برای جلوگیری از به خطر افتادن دستگاه اندرویدی، پیدا کردن گوشی گم شده و یا دزدیده شده، محافظت از اطلاعات خصوصی نظیر عکس، پیامک و…، اسکن برنامه‌هایی که بر روی دستگاه نصب می‌شوند و… از کارهایی است که برنامه‌ی آویرا انجام می دهد.

دانلود آخرین نسخه آویرا از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز آویرا از کافه بازار


 آنتی ویروس Avast: این نرم افزار امنیتی از داده‌های شخصی شما در مقابل ویروس‌ها مراقبت می کند. می توانید با ارسال پیام کوتاه اطلاعات گوشی را از راه دور پاک کنید تا به دست سارقان نیفتد.

دانلود آخرین نسخه آواست از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز آواست از کافه بازار


نرم افزار  ۳۶۰Security: یکی از برترین آنتی ویروسهای موجود برای گوشی های اندرویدی است. شما با نصب برنامه می توانید دستگاه اندرویدی خود را به بهترین شکل در مقابل جدیدترین ویروس ها و بد افزارها محافظت کنید و امنیت گوشی و تبلت خود را ارتقا دهید.

دانلود آخرین نسخه امنیت ۳۶۰ از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز امنیت ۳۶۰ از کافه بازار


 نرم افزار AppLock: یک نرم افزار بسیار کاربردی برای والدین در خصوص قفل کردن محیط و نرم افزارهای اندروید. اپ‌لاک تقریبا هر چیزی که به ذهنتان می رسد را قفل می کند، از اپلیکیشن ها گرفته تا وای فای و بلوتوث و حتی تماس های ورودی. حتی می تواند آیکنش را از محیط اندروید مخفی کند و با الگوریتمی پیچیده، کاری نماید که به غیر از داخل برنامه نتوانید آن را از اندروید پاک کنید.

دانلود آخرین نسخه اپ لاک از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز اپ لاک از کافه بازار