خبر خوب برای نوجوانان اهل طنز

مجموعه ده جلدی «طنز نوجوان» چاپ شد
مجموعه طنز نوجوان با همکاری شش نویسنده طنزپرداز، به سفارش حوزه هنری استان تهران از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسید.
به گفته دبیر این پروژه ارزشمند، امید مهدی نژاد، این شش نویسنده پیش از این نیز در حوزه کودک و نوجوان فعالیت و حضور داشته اند و با روحیه نوجوانان آشنا هستند.
از آنجا که دبیر این پروژه نیز از فعالان حوزه طنز و روزنامه نگاری است و گروه نویسندگان آگاه به این حوزه را گرد هم آورده، مطالعه این مجموعه می تواند برای نوجوانان علاقه مند به حوزه طنز و حتی بزرگسالان فرصت و چه بسا کلاس درس مفیدی باشد. از دیگر نقاط قوت این مجموعه می توان به تعداد نویسندگان آن اشاره کرد. شش نویسنده یعنی شش قلم و شش دیدگاه و تجربه که در کنار هم باعث پربار شدن این کتاب هاست.
چاپ مجموعه طنز نوجوان از این بابت که به طور تخصصی به گروه نوجوانان اختصاص دارد، گام بزرگ و ارزشمندی است که امیدواریم در آینده نیز چنین اقداماتی در دستور کار و برنامه مسئولان محترم قرار بگیرد.
عنوان کتاب های مجموعه ده جلدی طنز نوجوان عبارت است از: (کامپیوتر یا رایانه، مسأله چیست؟)، (تکنولوژیک یا فن آوریک، مسأله چیست؟) و (از جلو نظام) به قلم سعید طلایی؛ (مادر ما، زمین) و (به زبان آدم) به قلم عبدالله مقدمی؛ (نیمای بابا و هفت دزد بک لایت) و (چیدال می دنی؟) به قلم سید محمد صاحبی؛ (لطفا با پوست نخورید) به قلم حسام الدین مقامی کیا؛ (حتما قبول شوندگان) به قلم فاطمه فهیمی و بالاخره (بفرمایید داخل، دم در بد است) به قلم حمیده سادات لطیفی.