دانلود نرم افزار اندروید

نرم افزارهای کاربردی قابل نصب روی سیستم عامل اندروید و گوشی هوشمند  نرم افزار Telegram: یک پیام رسان محبوب، سریع، سبک و امن که از قابلیت های بسیاری مانند گروه، کانال ارتباطی، تماس صوتی و … پشتیبانی می کند.

دانلود آخرین نسخه تلگرام از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز تلگرام از کافه بازار


پیام رسان Whatsapp: از طریق این برنامه می‌توانید تماس بگیرید، پیام ارسال کنید و عکس‌ها، ویدئوها و برخی فایل‌ها را به راحتی انتقال دهید.

دانلود آخرین نسخه واتس اپ از مرجع اصلی گوگل پلی


نرم افزار imo: یک پیام رسان که به راحتی می توانید تماس صوتی و تصویری رایگان با خانواده و دوستان خود برقرار کنید.

دانلود آخرین نسخه ایمو از مرجع اصلی گوگل پلی


نرم افزار Instagram: اینستاگرام راهی ساده برای عکسبرداری و فیلمبرداری و به‌اشتراک‌گذاری لحظه‌هایتان است. دوستان و خانواده خود را دنبال کنید تا در لحظات جذاب آنها شریک باشید.

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام از مرجع اصلی گوگل پلی

دانلود نسخه به روز اینستاگرام از کافه بازار


نرم افزار SHAREit: یک ابزار ساده با سرعت باورنکردنی برای انتقال و به اشتراک گذاری فایل ها بین دستگاه های موبایل است.

دانلود آخرین نسخه شیر ایت از مرجع اصلی گوگل پلی

دانلود نسخه به روز شیر ایت از کافه بازار


نرم افزار RAR: با استفاده از این برنامه می توانید فشرده‌سازی و یا استخراج فایل‌های فشرده و زیپ ٬ با فرمت های RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ را در محیط اندروید به راحتی انجام دهید.

دانلود آخرین نسخه rar از مرجع اصلی گوگل پلی

دانلود نسخه به روز rar از کافه بازار

 


نرم افزار Clean Master: این ابزار کمک خواهد کرد تا با حذف فایل‌های اضافه حافظهٔ دستگاه خود را آزاد کنید. با حذف فایل‌های اضافه سرعت و بازدهی گوشی خود را افزایش دهید. این برنامه با اسکن و حذف ویروس‌ها، به امنیت گوشی شما کمک خواهد نمود.

دانلود آخرین نسخه کلین مستر از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز کلین مستر از کافه بازار


 آنتی ویروس Avira: حفظ امنیت تلفن‌های هوشمند، تبلت و…، بلاک کردن ویروس‌ها، توصیه‌های ایمنی برای جلوگیری از به خطر افتادن دستگاه اندرویدی، پیدا کردن گوشی گم شده و یا دزدیده شده، محافظت از اطلاعات خصوصی نظیر عکس، پیامک و…، اسکن برنامه‌هایی که بر روی دستگاه نصب می‌شوند و… از کارهایی است که برنامه‌ی آویرا انجام می دهد.

دانلود آخرین نسخه آویرا از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز آویرا از کافه بازار


 آنتی ویروس Avast: این نرم افزار امنیتی از داده‌های شخصی شما در مقابل ویروس‌ها مراقبت می کند. می توانید با ارسال پیام کوتاه اطلاعات گوشی را از راه دور پاک کنید تا به دست سارقان نیفتد.

دانلود آخرین نسخه آواست از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز آواست از کافه بازار


نرم افزار  ۳۶۰Security: یکی از برترین آنتی ویروسهای موجود برای گوشی های اندرویدی است. شما با نصب برنامه می توانید دستگاه اندرویدی خود را به بهترین شکل در مقابل جدیدترین ویروس ها و بد افزارها محافظت کنید و امنیت گوشی و تبلت خود را ارتقا دهید.

دانلود آخرین نسخه امنیت ۳۶۰ از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز امنیت ۳۶۰ از کافه بازار


 نرم افزار AppLock: یک نرم افزار بسیار کاربردی برای والدین در خصوص قفل کردن محیط و نرم افزارهای اندروید. اپ‌لاک تقریبا هر چیزی که به ذهنتان می رسد را قفل می کند، از اپلیکیشن ها گرفته تا وای فای و بلوتوث و حتی تماس های ورودی. حتی می تواند آیکنش را از محیط اندروید مخفی کند و با الگوریتمی پیچیده، کاری نماید که به غیر از داخل برنامه نتوانید آن را از اندروید پاک کنید.

دانلود آخرین نسخه اپ لاک از مرجع اصلی گوگل پلی 

دانلود نسخه به روز اپ لاک از کافه بازار