زاراوان: بازی استراتژیک بومی ایرانی

در ادامه معرفی بازی های رایانه ای برای نوجوانان عزیز و اهالی شهر نوجوان، یک بازی آنلاین ایرانی با کیفیت بسیار بالا معرفی می کنیم.

بازی زاراوان

بازی متفاوت و استراتژیک زاراوان (xaravan) به صورت کاملا بومی در ایران تولید شده است و افراد زیادی شبانه روز زحمت کشیده‌اند تا این بازی شایسته ایرانی ها باشد. این بازی یک نمونه فارسی شده یا خریداری شده نیست بلکه تک تک مراحل تولید آن در کشور ایران و توسط متخصصان ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است.

بازی زاراوان

قابلیت های بازی زاراوان:

سبک این بازی در نگاه اول همچون دیگر نمونه‌های بازی استراتژیک موجود در خارج از کشور است؛ اما دست نگه دارید! با کمی همراهی شگفت زده خواهید شد زیرا در این بازی جالب امکانات فوق العاده‌ای مهیا شده است.

بازی زاراوان

این بازی که یک بازی استراتژیک به سبک ایرانی است با بازی های مشابه تفاوت های قابل ملاحظه ای دارد. به عنوان مثال اگر کلش آو کلنز یا عناوین مشابه را تجربه کرده باشید، حتما می دانید زمینی که بازی در آن جریان دارد یک تکه بوده و ساختمان هایی را که می خواهید، باید همان جا قرار دهید اما زاراوان این گونه نیست. با استفاده از دیوار قلعه ای که وجود دارد، منطقه بازی به دو بخش تقسیم شده و بازیکن خودش محل ساختمان های خود را مشخص می کند.

بازی زاراوان

 از دیگر ویژگی های منحصر به فرد زاراوان به این موارد می توان اشاره کرد: داشتن دو نقشه مجزای داخل و خارج دهکده برای اولین بار در جهان ـ حمله آزمایشی ـ ارتقای ساختمان‌ها به صورت شخصی سازی ـ تنوع در کاراکتر ـ شبیخون ـ تجارت و فروش محصولات ـ  اتحاد ـ تله اسیر کننده ـ زندان ـ برج قهرمان پروری ـ حمله دو مرحله‌ای ـ هم پیمانی با بومیان قلمرو ـ  جادوهای شگفت انگیز ـ سکه مجانی مخفی ـ نبرد هر دو طرف آنلاین (رونمایی این قسمت در فاز سوم) و ده‌ها امکان فوق العاده دیگر.

بازی زاراوان

این بازی به عنوان یک بازی مهیج برای رده سنی نوجوانان طراحی شده و در محیط های ویندوز و اندروید قابل نصب است. این بازی را می توانید از آدرسwww.xaravan.game دانلود کنید.

بازی زاراوان

منابع

http://digiato.com

https://cafebazaar.ir/app/com.parsnip.game.xaravan/?l=fa

http://www.xaravan.game

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

مهندس رشید

One comment

  1. سلام
    ممنون که بازی جالب و ایرانی به ما نوجوانان معرفی کردید. لطفا ادامه داشته باشد.
    موفق باشید.

Comments are closed.