بازی سلحشوران

سلحشوران: اولین بازی مبارزه ای ایران همراه با اساطیر ایرانی

داستان سلحشوران از این قرار است که اهریمن و اهورا، با یکدیگر پیمان می بندند تا به قلمرو یکدیگر نزدیک نشوند، اما اهریمن به پیمان خود وفا نکرده و وارد قلمروی اهورا می شود. نیروهای اهورا، در مقابل این تجاوز اهریمن ایستادگی کرده و وی و تمام نیروهایش را شکست سختی می دهند. اهریمن که تاب شکست را ندارد، با استفاده از جادو قهرمانان و پهلوانان، آنها را به جان یکدیگر می‌اندازد.

بازی سلحشوران

این داستان نسبتا کوتاه اما جذاب، بستری مناسب برای بازی (گیم) پلی فراهم کرده و بازیکن (گیمر) می تواند در طول بازی، در نقش قهرمانان و اساطیر نام آشنای ایرانی ظاهر شود. بازی سلحشوران، از سبک مبارزه ای یا Fighting دوبعدی پیروی می کند و در ورژن نخست آن، ۶ کاراکتر، دو فضا و بیش از ۳۰ مرحله جای گرفته است؛ البته قرار است طی ماه های پیش رو، آپدیت هایی برای بازی عرضه شود که کاراکترهای بیشتر و نیز قابلیت بازی آنلاین را با خود به همراه می آورند.

شما در این بازی یک قهرمان را انتخاب می کنید و به نبرد با سایر قهرمان های بازی می پردازید، پس سعی کنید با تربیت قهرمان خود و خرید تجهیزات بهتر در این آوردگاه، پیروز و سربلند شوید و به نیکی کمک کنید تا دوباره قلمرو خود را گسترش دهد.

بازی سلحشوران

باید افزود تمام کاراکترهای بازی، از قابلیت شخصی سازی برخودار هستند و می توان با تغییر دادن مشخصات ظاهری آنها، شخصیتی ایده آل خلق کرد.

این بازی برای گروه سنی ۱۲+ (نوجوانان) توسط شرکت باران رویا طراحی شده و قابل نصب در محیط اندروید است.

این بازی را می توانید از آدرس زیر در کافه بازار دریافت نمایید.

https://cafebazaar.ir/app/com.dreamrain.salahshooran/?l=fa

منبع: بنیاد ملی بازی های رایانه ای

مهندس رشید